İletişim Bilgileri

Korur Robot Teknolojileri Ltd.

  • Yetkili Kişi: Ali Tan Şerbetci
  • Telefon numarası: +90 (312) 438-07-00
  • +90 (532) 755-47-28
  • +90 (312) 438-20-85, fax
  • Skype: hepsirobot
  • Adres: Konrad Adenauer caddesi 3, Sancak mahallesi, Çankaya, Ankara, 06700, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

bi robot almak için 10 neden

07.02.2015 15:50

Robot almak için 10 neden
Yerleri temizlemek için bir robot sahibi olmak gerçek bir ihtiyaçtır. Ülkemizdeki evlerde genelde sert zemin uygulamaları halı ve kilimle bütünleştiği için yerdeki kir, toz, tüy ve kırıntılar bizi çok rahatsız eder. Hele o mutfak masası çevresinde veya televizyonun karşısında yerlere dökülmüş olan yemek kırıntıları.. Sadece bunlar için bile robot almaya değer.

Şimdi robot almak için biraz daha neden sıralayalım dilerseniz..

1- Robotlar alçaktır.. evet, çoğunun yüksekliği sadece 10cm. Eğer bir robot süpürgeyseniz, incecik olmanız sizin için büyük avantajdır. Eşyaların altına rahatça girebilir, her yeri kolayca temizleyebilirsiniz. En son yatağınızın altını süpürmeye kalktığınızı hatırlayın! Kenara mı çektiniz, yoksa iki büklüm altına mı girmeye çalıştınız? Günümüzde normal elektrik süpürgeleri yere tam yapışan ve alçak yerleri de temizleyen aparatlara sahip artık ama bu sizin de yerlere eğilmenize hatta sürünmenize sebep oluyor! Eğer bir Neato robotunuz varsa böyle sorunlarınız olmaz, o kendi başına her yere girer, temizler, çıkar.

2- Temizliğinizi programlayın! Basit birkaç işlem ile çok kısa sürede robotunuzu kendinize göre programlayabilirsiniz. Çoğumuzun evi robotunuzun tek seferde kolaylıkla temizleyebileceği büyüklüktedir aslında. Tabii ki her evde robotunuzun takılabileceği, sıkışacağı yerler olabilir.. ince yığın kablolar, odalar arasındaki eşikler veya çok alçak mobilyalar gibi. Ama bir defa yerini beğenince gerisini o halleder, hayatınızdan yer süpürme işini alıp götürür.

3- Her gün süpürün! İtiraf edin… kimse her gün elektrik süpürgesini, hortumlarını, kablosunu çıkartıp evini süpürmek istemez. Bir robotunuz varsa, evinizi her gün, zahmetsizce süpürebilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa, yerlerdeki tüyler ve kıllara kolaylıkla veda edersiniz. Astım veya allerjiniz mi var? Botvac artık çok geniş HEPA filtresi ile havanızı da temizliyor.

4- Seyretmesi harika! Robotları seyretmek eğlencelidir. Onu odayı bir uçtan bir uca gezerken, mobilyalara hafifçe toslarken, odadan odaya geçerken, merdivenlerde son anda dururken ve evcil hayvanlarınızı dürterken seyretmek gerçekten çok hoştur. Düşünsenize.. yemek odanızın normal düzeni bir robot için adeta golf sahası gibidir.

5- Havanız güzel olsun! Ufak tefek diyebilirsiniz ama Botvac çalışırken havanızı bile temizler. Çok geniş alanlı HEPA 13 filtresi ile topladığı tozu kiri asla havaya saçmaz, tüm evi dolaşırken havanızı da temizler. Havalar nasıl olursa olsun, sizin havanız güzel olsun!

6- Bi robotunuz olsun.. Artık 21. yüzyıldayız ve hepimiz yavaş yavaş Jetgiller™ gibi yaşayacağız, bu kaçınılmaz. Şimdilik eve uçan bir araba ile dönmüyoruz ama en azından evimizi temizleyen akıllı bir robotumuz var.

7- Evcil hayvan sahipleri.. Misafirlerinize tertemiz bir zemin sunmak istemez misiniz? Siz onları ağırlamak ile hazırlanırken robotunuz da kedinizin dökülen tüylerini temizlesin. Evde sürekli dolaşan tüy yumağı dostlarımızın sebep olduğu kirliliği temizlemek için uğraşmayın, Botvac bir çırpıda yerleri tertemiz yapar.
8- Robotlar kiri algılar ve yok eder.. Robotlarımız kirli bölgeleri otomatik olarak saptar, o bölgede daha fazla zaman harcar ve derinlemesine temizlik yapar. Bu özelliğinden dolayı evin her tarafını eşit biçimde temizler. Doğrusal temizlik yapan Neato Botvac evi daha çabuk temizler, eşyalara çarpmaz, kirli alanlarda aklını kullanır.

9- Yeşilim yeşil!.. Botvac enerji tüketiminde o kadar cimridir ki şaşırıp kalırsınız. Normal bir elektrik süpürgesi saatte 1400W civarında enerji harcarken Botvac bunun yüzde ikisi ile çalışır. Enerji üretmek için harcadığımız doğal kaynaklar düşünülünce, düşük enerji ile aynı işi yapan bir cihaza sahip olmak ve bu yolla doğanın korunmasına katkıda bulunmak gurur verici.

10- Botvac ile hayatınıza renk katın! Neden kirli, pis ve zahmetli işleri yapmak zorunda olalım ki? Hele hele bunları kendi başına yapan bir Botvac varken? Bir elektrik süpürgesinin ardına takılıp saatlerce evi süpürmek yerine o zamanı sevdiklerinize ayırmak daha güzel değil mi? O çalışırken siz alışveriş yapabilir, arkadaşlarınızla buluşabilir, sinemaya gidebilirsiniz. Normal bir elektrik süpürgesi ile evinizi temizlerken, bunların hangisini yapabiliyordunuz?

Hepsirobot.com sitemizi ziyaret edin, artık bi robotunuz olsun!

www.hepsirobot.com